Kovovýroba

Ocelová zábradlí

Ocelová zábradlí

vyrobíme a namontujeme Vám bezpečné zábradlí z oceli s povrchovou úpravou žárové zinkování nebo práškovou technologií, v kombinaci s výplní bezpečnostní sklo, tyčovina, drátosklo, Cetris či tahokov. Garantujeme vždy precizní zpracování a prvotřídní kvalitu a díky tomu naše zábradlí vynikají svou mimořádnou odolností a životností mnoho desítek let. Před vlastním provedením montáže zábradlí provádíme statické posouzení objektu, navrhujeme vhodné technické řešení dle potřeb zákazníka.

 Schodiště

Schodiště

nabízíme schodiště vyrobené z kvalitních materiálů a dbáme samozřejmě o jejich povrchovou úpravu. Jde nám především o funkčnost a bezpečnost a zároveň rádi vyhovíme vašim požadavkům naší zakázkovou výrobou.

 Markýzy

Markýzy

nabízejí několik předností, pro které jsou po dlouhou dobu oblíbeným doplňkem našich domovů. Jejich účelem je především zastínit a ochránit větší plochy vstupních prostor a teras.

 Brány, branky, ploty

Brány, branky, ploty

vyrábíme oblíbený systém oplocení s trubkovými/mřížovými dílcemi, který můžeme kvalitou srovnat s umělecky kovanými ploty a jehož velkým přínosem je jeho 100% bezúdržbovost (dvojí povrchová úprava – žárový zinek plus prášková technologie).