Rekonstrukce lodžií a balkonů

Rekonstrukce lodžií a balkonů

Máte problém se zatékáním do domu skrze již nefunkční hydroizolaci podlah? Popraskanou dlažbu či betony u balkonů a lodžií? Je stávající stav zábradlí tak špatný, že už neplní svou funkci nebo dokonce hrozí upadnutí jeho části. Při zateplení domu jste vynechali lodžie či balkony a nyní je chcete dodělat? Po zateplení objektu se zmenšil balkon či lodžie tak, že je špatně využitelná? Jste spoluvlastníky bytového domu a rozhodli jste se s tím něco udělat? Právě pro Vás jsme tu s nabídkou řešení rekonstrukce balkonů a lodžií zahrnující novou podlahovou skladbu včetně hydroizolace, pokládka dlažby, dodávka nového zábradlí a zvětšení stávajících lodžií či balkonů. Řešení navrhneme tak, aby bylo zajištěno správné napojení na stávající opláštění budovy a tím byla jeho správná funkce a dlouhá životnost objektu.

Jak začít?

Zavolejte nám nebo nám napište, že uvažujete o rekonstrukci balkonů či lodžií a my k Vám přijedeme. Provedeme prohlídku stavu a zaměření objektu. Na základě Vašich představ Vám vypracujeme návrh opatření s cenovou nabídkou. Když se Vám nabídka bude líbit, provedeme Vám rekonstrukci k Vaší spokojenosti v co nejlepší kvalitě a v co nejkratší době.

Společnost Stavby a rekonstrukce budov spol. s r.o. se zabývá komplexní revitalizací bytových domů postavených panelovou i cihlovou technologií. Našim klientům nabízíme vše od poradenské služby v oblasti revitalizace domů, vypracování projektů, energetických posudků, jednání s úřady, podání žádosti o dotaci, zajištění financování prostřednictvím úvěru až po samotnou realizaci rekonstrukce Vašeho domu.

Společnost Stavby a rekonstrukce budov spol. s r.o. je Vám schopna nabídnout nejvýhodnější řešení pro Váš dům s ohledem na dokonalou funkčnost i ekonomické hledisko.

Fotogalerie
Rekonstrukce lodžií a balkonů
Rekonstrukce lodžií a balkonů
Rekonstrukce lodžií a balkonů
Rekonstrukce lodžií a balkonů
podlahy.JPG